Home » Software en ICT » (X)HTML & CSS » Basiskennis management

Opleiding: Basiskennis management

Bij: LOI

Inhoud van de cursus

Inhoud van de cursus Basiskennis management
De opleiding bestaat uit drie modules en een examentraining.
De organisatie
Het beleid en de organisatie
Leidinggeven en communicatie

Dit krijg je thuis
Je ontvangt speciaal ontwikkeld, losbladig lesmateriaal. Bovendien krijg je opbergmappen om je lesmateriaal overzichtelijk in op te bergen. Bij je lesmateriaal ontvang je een examentraining waarmee je kunt testen of je al klaar bent voor het examen.

De leerstof is volledig. Je hoeft geen extra boeken aan te schaffen. Je hebt dus meteen alles in huis om van je studie een succes te maken.

Examen
Het examen Basiskennis management wordt dagelijks afgenomen door de NEMAS en de Nederlandse Associatie voor praktijkexamens.

Examentraining
Bij je lesmateriaal ontvang je een examentraining waarmee je kunt testen of je al klaar bent voor het examen. Bovendien vind je op nemas.nl een proefexamen.

Vervolgopleiding
Middle management is een uitstekende vervolgcursus.

Klik hier voor de gratis proefles, de volledige opleidingsinformatie, de examens en het lesgeld.

Toelatingseisen: wat heb je nodig?

Voor deze cursus is geen vooropleiding vereist.

Duur van de cursus

8 maanden

Kosten van de cursus

Bekijk hier het actuele lesgeld

Plaatsen / leslocaties

Afstandsonderwijs

Algemene informatie over de cursus

Volg via thuisstudie de LOI cursus Baiskennis Management. Heb je interesse in deze cursus? Vraag nú de gratis proefles aan en bekijk het lesmateriaal.

Ga je voor het eerst leidinggeven of heb je die ambitie? Dan is de cursus Basiskennis management ideaal voor jou! Je leert in korte tijd alle basisvaardigheden die je als (aankomend) manager nodig hebt.

Je leert onder meer alles over de structuur van een organisatie, het besluitvormingsproces, leidinggeven en arbeidsrecht. Heb je de cursus afgerond, dan heb je een erkend diploma op zak. Alleen bij de LOI kun je de cursus volledig thuis volgen!

Daarom kies je deze cursus:
Erkend NEMAS-diploma
Inclusief examentraining

Voor wie is de cursus Basiskennis management bestemd
De cursus Basiskennis management is bestemd voor iedereen die graag wil werken in een leidinggevende functie of hier net in begonnen is. De cursus is ook zeer geschikt voor iedereen die wat meer wil weten over de managementprincipes.

Heb je meer tijd en wil je sneller studeren? Dan is er van deze opleiding ook een speciale spoedvariant beschikbaar.

Je einddoel
Na afloop van de cursus Basiskennis management beschik je over alle basiskennis en -vaardigheden die je als beginnend manager nodig hebt.
Je beschikt over een brede kennis van organisaties en hun omgeving.
Je weet hoe je haalbare en meetbare doelen stelt en hoe je deze bereikt.
Je beschikt over prima schriftelijke en mondelinge communicatievaardigheden.
Je hebt inzicht in diverse leiderschapsstijlen en weet deze toe te passen.

Informatie aanvragen

Gegevens aangeduid met een * zijn verplicht in te vullen.
jaar
 
resterend: tekens
 
4bA26 Typ de code exact over: (hoofdlettergevoelig)
 
© Copyright 2009-2012 Particuliereopleidingen.nl | Algemene voorwaarden | Overzicht van onze aanbieders | Adverteren