Home » WFT Beleggen A

Opleiding: WFT Beleggen A

Bij: NHA thuis-studies

 

NHA thuis-studies

Industrieterrein 37
5980 AA AFSTANDSONDERWIJS
 

Inhoud van de cursus

In deze cursus komen de basisbeginselen van beleggen aan bod. U leert hoe u uw klanten het beste kunt adviseren en waarop u het advies dient te baseren. De volgende onderwerpen worden behandeld:

• Zorgplicht

• Samenstellen en onderhouden van een cliëntenrisicoprofiel

• Beleggingsportefeuilles samenstellen en beheren op basis van risicometingen en rendementsmetingen

• De macro-economische omgeving; indicatoren voor beleggingsbeslissingen

• Liquiditeiten en obligaties

• Beleggingsfondsen en beleggingsbeleid

• Aan het einde van de cursus zijn examenvragen opgenomen om te oefenen. Zo kunt u zich goed voorbereiden op het officiële examen!

Kortom, na het volgen van deze cursus bent u in staat een goed onderbouwd beleggingsadvies te geven aan uw klanten!

U doet examen voor het waardevolle landelijk erkende diploma. Dit diploma toont aan dat u vakbekwaam bent op het gebied van beleggingsadvies en zal zeer gewaardeerd worden door uw (potentiële) werkgever en door uw klanten!

Vervolgopleidingen
Wilt u nog meer gedetailleerde kennis opdoen na het volgen van Beleggen A? U kunt dan verder gaan met de andere vervolgmodules van de Basisopleiding Financiële Dienstverlening WFT Leven, WFT Schade en WFT Hypotheken. Deze modules zullen binnenkort ook bij de NHA te volgen zijn.

Studeer in uw eigen tempo
U ontvangt de cursus in één zending thuis. Hierdoor kunt u altijd uw eigen tempo bepalen.

Direct contact met studiegenoten
Alle NHA-studenten kunnen inloggen op ons “studentenplaza” en direct in contact komen met studiegenoten die dezelfde cursus volgen. U kunt dan samen studeren, ervaringen uitwisselen en misschien een keer samen afspreken. Dat maakt het studeren extra leuk.

Diploma of Getuigschrift
U kunt zelf bepalen wanneer u het examen wenst af te leggen voor het officieel erkende diploma Basismodule Financiële Dienstverlening bij de Stichting Examens Financiële Dienstverlening (SEFD).

Een Getuigschrift kunt u aanvragen als u al uw huiswerk ingezonden heeft en gemiddeld voldoende scoorde (5,5 of hoger).

Toelatingseisen: wat heb je nodig?

Kennis en ervaring op het niveau van de Basisopleiding Financiële Dienstverlening is gewenst.

Als u nog geen kennis en ervaring heeft opgedaan in de financiële dienst- verlening adviseren wij u om eerst onze Basis- opleiding Financiële Dienstverlening te volgen.

Duur van de cursus

4 maanden bij een gemiddeld studietempo. Maar sneller of langzamer studeren kan en mag altijd, want u studeert thuis en bepaalt uw eigen studietempo. Zo is de studie perfect te combineren met een drukke baan en uw hobby's. Starten met deze thuis-studie kan op elke dag van het jaar!

Kosten van de cursus

Met studiebegeleiding €129,- (of 4 x €35,00)

Zelfstudie zonder hulp €99,- (of 4 x €27,00)

Het inschrijfgeld bedraagt €25,-.

Als u kiest voor de persoonlijke begeleiding van een deskundige docent staat u er nooit alleen voor en boekt u de beste resultaten. U kunt de huiswerkopgaven aan het eind van iedere les, voorzien van eventuele vragen, per post of via internet naar uw eigen privé-docent sturen. Hij kijkt de opgaven na en voorziet ze van uitleg, tips, aanwijzingen en een cijfer. Hij is uw steun en toeverlaat die u optimaal begeleidt. U mag bij alle NHA-opleidingen tot 5 jaar lang gebruik maken van deze studiebegeleiding. Deze service is uniek in Nederland!

Bijzonderheden

De NHA is ERKEND door de Minister van Onderwijs op grond van de WEO en de WEB voor zover het onderwijs onder de reikwijdte van de wet valt.
De NHA afdeling Onderwijs is ISO 9001 gecertificeerd.
75 jaar ervaring en naar schatting meer dan 1.750.000 cursisten opgeleid.
Cursisten zijn zéér tevreden over de NHA. Onderzoeksscore: cijfer 8.
Hoge slagingspercentages. Boven landelijke gemiddelden!

Thuis studeren in uw eigen tempo.
Perfect te combineren met een baan en hobby’s.
U ontvangt het complete studiepakket per post.
Toegang tot NHA studentenplaza!
Begeleiding via post of e-mail door uw privé-leraar!

Cursus altijd gratis 14 dagen op proef!
100% laagste lesgeld garantie!
Niet geslaagd? Lesgeld terug garantie!
Tijdelijke actie: Gratis e-Reader bij inschrijving, incl. cursus Timemanagement t.w.v. 300,- Euro bij elke NHA cursus!

Wilt u een gratis studiegids aanvragen, meer informatie of inschrijven met 14 dagen proefperiode? Bel ons gerust. [klik hier voor het telefoonnummer] of vul het onderstaande formulier in voor de gratis studiegids!

Plaatsen / leslocaties

Afstandsonderwijs

Algemene informatie over de cursus

Nieuw! Verplicht vanaf 1 oktober 2007!

Sinds 1 januari 2006 is de Wet Financiële Dienstverlening (WFD) van kracht. Deze wet is opgenomen in de Wet Financieel Toezicht (WFT). Deze wet stelt regels aan iedereen die financiële diensten aanbiedt aan consumenten of bedrijven, of hierin bemiddelt. Onze nieuwe cursus Beleggen A voldoet aan alle eisen die de Wet Financieel Toezicht (WFT) aan deze cursus stelt.

De cursus Beleggen A is een vervolg op de Basisopleiding Financiële Dienstverlening. Wilt u zich specialiseren op het gebied van beleggingsadvies aan consumenten? Dan is deze cursus voor u een must!

Vanaf 1 oktober 2007 moet u zelfs in het bezit zijn van het diploma Beleggen A, als u cliënten adviseert over aandelenbeleggingen, beleggingshypotheken etc. Dit diploma is dan verplicht volgens de Wet Financieel Toezicht!

Aangezien beleggen en beleggingsadviezen ook vaak aan de orde komen bij andere onderdelen binnen de financiële dienstverlening, is het verplicht om de cursus Beleggen A gevolgd te hebben als u de vervolgmodule Hypotheken of Leven wilt gaan volgen.

Informatie aanvragen

Gegevens aangeduid met een * zijn verplicht in te vullen.
jaar
 
resterend: tekens
 
3bB71 Typ de code exact over: (hoofdlettergevoelig)
 
© Copyright 2009-2012 Particuliereopleidingen.nl | Algemene voorwaarden | Overzicht van onze aanbieders | Adverteren