Home » Nederlands als tweede taal (NT2) (ook Incompany te volgen)

Opleiding: Nederlands als tweede taal (NT2) (ook Incompany te volgen)

Bij: PCI Talen

Inhoud van de cursus

PCI-trainingen zijn zo samengesteld dat uw taalvaardigheid snel verbetert. Met een PCI-training op maat leert u de gewenste taal op basis van uw persoonlijke leerbehoeften, en op een niveau dat precies aansluit op uw huidige taalvaardigheid. Om het leerproces te bevorderen, worden de trainingen vanaf het begin gegeven in de taal die u leert. Vanaf het begin stimuleert PCI u ook in de nieuwe taal te denken.

Het collegerooster heeft de volgende kenmerken:
Een persoonlijk gesprek om het niveau van uw taal- en communicatievaardigheden vast te stellen.
PCI Creëert vervolgens een persoonlijk trainingsprogramma, zodanig opgebouwd dat het volledig aansluit op uw behoeften.
Na iedere tien lessen monitoren we uw resultaat en uw vorderingen. Hierbij besteden we nadrukkelijk aandacht aan uw sterke en zwakke punten. Aan de hand daarvan sturen we het programma bij.
Aan het einde van ieder onderdeel bieden we een rapport waarin we de mate van taalvaardigheid beschrijven die u op dat moment hebt bereikt. Bij studenten voor wie het programma wordt betaald bieden we de sponsor desgewenst een kopie van dit rapport aan.

PCI biedt taaltrainingen aan op officieel gecertificeerd niveau.

Toelatingseisen: wat heb je nodig?

intake

Duur van de cursus

In overleg

Kosten van de cursus

Na vaststelling van het aantal gewenste lessen aan de hand van een intakegesprek kunnen wij u uiteraard een nauwkeurige offerte aanbieden.

Bijzonderheden

PCI talen verzorgt sinds 1989 taaltrainingen op maat in 30 talen in heel Nederland.

Ook voor vertalingen en tekstredactie kunt u bij PCI terecht.

PCI is bevoegd om studenten voor alle officiële taalexamens op te leiden.

De kwaliteit van PCI is gewaarborgd : ISO 9001 en CEDEO gecertificeerd; lid van NRTO (Nederlandse Raad van Opleidingen en Trainingen) en BVNT2.

Plaatsen / leslocaties

Landelijk, Incompany

Algemene informatie over de cursus

Als expat die woont en werkt in Nederland is het zeker wenselijk om Nederlands te leren of om uw vaardigheid hierin te verbeteren, vooral als u beter wilt communiceren en als u succesvol wilt integreren in de Nederlandse samenleving.

Volg daarom de officieel gecertificeerde NT2 (Nederlands als tweede taal) talencursus. Het staatsexamen NT2 wordt onder auspiciën van het Nederlandse Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen afgenomen. Het examen is bedoeld voor volwassen en jong volwassen buitenlanders die in Nederland willen werken of studeren.
Het examen geeft recht op een diploma dat aantoont dat de eigenaar voldoende Nederlands beheerst om een start te maken met een Nederlandse opleiding of een baan.

Informatie aanvragen

Gegevens aangeduid met een * zijn verplicht in te vullen.
jaar
 
resterend: tekens
 
15C91 Typ de code exact over: (hoofdlettergevoelig)
 
© Copyright 2009-2012 Particuliereopleidingen.nl | Algemene voorwaarden | Overzicht van onze aanbieders | Adverteren