Home » TBV verkort- Technicus Beveiligingsinstallaties

Opleiding: TBV verkort- Technicus Beveiligingsinstallaties

Bij: Kenteq

Inhoud van de cursus

Na een korte inventarisatie van de beveiligingsmarkt en ontwikkelingen in de criminaliteit wordt ingegaan op de onderwerpen verzekering en preventie.
Vervolgens komen zaken aan de orde als beveiligingsfilosofie en het meten van risico's, wetgeving en normering, organisatorische maatregelen, bouwkundige en mechanische beveiliging. Uiteraard wordt de nieuwe Regeling Borg Beveiliging 2005 versie 2 en de bijbehorende risicoklasse indeling behandeld.

Belangrijke onderwerpen zijn verder:
Waardeberging en compartimentering, beveiligingsverlichting, elektronische signalering, werking van detectoren, storingsinvloeden, alarmgevers, transmissie van alarmsignalen, terreinafscherming, installatievoorschriften voor alarmapparatuur en voorschriften voor het beheer en onderhoud van alarmapparatuur.

Duur van de cursus

8 dagen of 16 avonden

Kosten van de cursus

Cursusprijs € 1.575,00
Examenprijs € 420,00
Genoemde prijzen zijn exclusief BTW.

Plaatsen / leslocaties

De Bilt

Algemene informatie over de cursus

Speciaal voor cursisten die sinds kort beschikken over het diploma MBV bieden wij een verkorte versie van de cursus TBV.

Na het volgen van deze cursus beschikt men over kennis van die aspecten die bij het voeren van een technisch beveiligingsbedrijf relevant zijn. Door het oefenen met een aantal projecteringscases, krijgt men vaardigheid in het opstellen van een beveiligingsplan.

Het is mogelijk om de gecertificeerde diploma's te behalen via de examenafdeling van Kenteq.
Certificaten van deelexamens blijven 2 jaar geldig.

Informatie aanvragen

Gegevens aangeduid met een * zijn verplicht in te vullen.
jaar
 
resterend: tekens
 
3fCe3 Typ de code exact over: (hoofdlettergevoelig)
 
© Copyright 2009-2012 Particuliereopleidingen.nl | Algemene voorwaarden | Overzicht van onze aanbieders | Adverteren