Home » HBO Bachelor Management, specialisatie Marketing, sales of communicatie

Opleiding: HBO Bachelor Management, specialisatie Marketing, sales of communicatie

Bij: NCOI Opleidingsgroep

 
 

Opleidingsinhoud

Studieprogramma

1e fase
Management en organisatie [SE] (8 EC)
Projectmanagement [MO] (8 EC)
Organisatiegedrag [MO] (8 EC)
Marketingmanagement [MO] (8 EC)
Personeelsmanagement [MO] (8 EC)
Bedrijfseconomische aspecten [SE] (8 EC)
Eindopdracht [PF] (6 EC)
Praktijkprogramma [PF] (16 EC)

2e fase
Organisatie en verandering [MO] (12 EC)
Strategisch management [MO] (12 EC)
Informatiemanagement [SE] (12 EC )
De manager als coach [MO] (12 EC)
Eindopdracht [PF] (6 EC)
Praktijkprogramma [PF] (16 EC)

3e fase
Inspirerend leidinggeven [MO] (12 EC)
Effectief communiceren en beďnvloeden [ME] (12 EC)
Keuzeprogramma* (24 EC)

Afstudeerfase
Praktijkprogramma [PF] (22 EC)
Eindscriptie (30 EC)

*Keuze uit:
Marketing
NIMA Consumentenmarketing-B
NIMA Business Marketing-B
NIMA eMarketing-B

Sales
NIMA Sales-B Accountmanagement
NIMA Sales-B Verkoopleiding

Communicatie
NIMA Marketingcommunicatie-B
NIMA Interne en Concerncommunicatie-B

Toelatingseisen: wat heb je nodig?

U kunt deelnemen aan de HBO Bacheloropleiding met een diploma HAVO/VWO of volledig MBO. U bent minimaal 21 jaar. Indien u niet in het bezit bent van een van de genoemde diploma's, kunt u instromen door deel te nemen aan de 21+ regeling van Hogeschool NCOI.

Opleidingsduur

36 maanden

Kosten

Cursusgeld € 6.990,-

Plaatsen / leslocaties

Amsterdam, Arnhem, Den Haag, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht, Zwolle

Beroepsbeeld: waar werk je en wat doe je?

Binnen de Bacheloropleiding Management kunt u met de specialisatie Marketing, sales of communicatie zowel een officieel erkend Bachelordiploma behalen, als een gewaardeerd diploma NIMA-B in de richting die u aanspreekt. Kortom, als u zich wilt ontwikkelen tot Bachelor op het gebied van management, met als specialisatie marketing, sales of communicatie, dan biedt deze opleiding zeer interessante mogelijkheden. U studeert af als Bachelor of Business Administration en legt met deze opleiding een uitstekende basis voor uw carričre.

Gestimuleerd door de overheid
Erkende opleidingen worden sterk gestimuleerd door de overheid. Uw werkgever ontvangt in veel gevallen een extra voordeel van € 5.476,- op deze Bacheloropleiding.

Studeren zonder (geschikte) baan
Als u geen geschikte werkomgeving heeft of (tijdelijk) niet werkt, dan kunt u deze opleiding ook volgen. U volgt dan de deeltijdvariant en krijgt een programma waarin u de praktijkopdrachten toepast op actuele cases en algemene praktijksituaties. Daarnaast volgt u aan het einde van de opleiding een korte stage van een halfjaar om uw specifieke beroepscompetenties te ontwikkelen. Dit combineert u met uw afstuderen. Als u tegen het einde van de opleiding een passende baan heeft gevonden, vervalt deze stage. Indien u de deeltijdvariant kiest, heeft u geen recht op Wva. U kunt wel de volledige opleidingskosten aftrekken van de belasting.

Doelgroep
Deze specialisatie binnen de HBO Bachelor Management is bedoeld voor (aankomend) marketing-, communicatie- of salesmanagers die opgeleid willen worden tot volledig Bachelor.

Toelatingsvoorwaarden
U kunt deelnemen aan de HBO Bacheloropleiding met een diploma HAVO/VWO of volledig MBO. U bent minimaal 21 jaar. Indien u niet in het bezit bent van een van de genoemde diploma's, kunt u instromen door deel te nemen aan de 21+ regeling van Hogeschool NCOI.

Doel en opzet van de opleiding
Bacheloropleidingen hebben een wettelijke duur van 4 jaar. Aangezien Hogeschool NCOI de opleidingen speciaal ontwikkelt voor werkenden, kunt u afhankelijk van de juiste werkervaring, uw werkplek en de hoeveelheid tijd die u besteedt aan uw opleiding, de opleiding in 3 jaar afronden. De kosten van de opleiding zijn ook gebaseerd op 3 jaar. Wanneer u langer over de opleiding doet, worden hier geen extra kosten voor in rekening gebracht.

In het Bachelorprogramma volgt u in het derde jaar een specialisatieprogramma gericht op marketing, sales of communicatie, met de mogelijkheid aanvullend het zeer gewaardeerde diploma NIMA-B van uw keuze te behalen. U doorloopt in het specialisatiejaar een trainingsprogramma waarin u uw managementvaardigheden traint. In het programma gaat u onder leiding van ervaren trainers aan de slag met uw persoonlijke managementvaardigheden. Ter afsluiting schrijft u aan het einde van het derde jaar uw afstudeerscriptie vanuit uw specialisatie. Hiervan krijgt u een extra aantekening.

Online leeromgeving
NCOI maakt gebruik van de meest actuele literatuur en beschikt over een zeer moderne online leeromgeving. Deze omgeving bevat alle informatie die u voor de opleiding nodig heeft.

Informatie aanvragen

Gegevens aangeduid met een * zijn verplicht in te vullen.
jaar
 
resterend: tekens
 
2a407 Typ de code exact over: (hoofdlettergevoelig)
 
© Copyright 2009-2012 Particuliereopleidingen.nl | Algemene voorwaarden | Overzicht van onze aanbieders | Adverteren