Home » Tools voor teamcoaching

Opleiding: Tools voor teamcoaching

Bij: Powerteam Training

 
 

Inhoud van de cursus

Programma onderdelen?
U worden modellen en theoretisch inzichten aangereikt over teams, groepsdynamica en systeemdenken.
U volgt een gesprekssimulatie
U maakt een plan van aanpak
U ontvangt feedback op uw voorstel
U makt kennis met veel verschillende hulpmiddelen voor het coachen van een team.

Duur van de cursus

3 dagen in 2 weken

Kosten van de cursus

€ 1150,= per deelnemer, exclusief 19% BTW

Plaatsen / leslocaties

Breda

Algemene informatie over de cursus

Voor wie?
Een driedaagse masterclass voor in- en externe coaches en trainers die hun competenties voor teamcoaching in organisaties willen vergroten.

Wat is het?
Met iedere deelnemer wordt vooraf een intakegesprek gehouden. Maximale groepsgrootte is 10 deelnemers. Meer informatie vindt u in de uitgebreide beschrijving.

Het Teamspel van Vincent van Reusel en Natasja Loomans; bestellen via www.managementboek.nl of via Powerteam Personal Training. Zie ook de recensie in INzicht, tijdschrift voor NLP.

Iedere deelnemer aan de Masterclass ontvangt bij inschrijving een exemplaar.

Resultaat?
Vergroot uw professionaliteit en acquisitiekracht als teamcoach.
Leer hoe u in teams ruimte kunt maken voor beweging en verandering door verfijning van uw interventies.
Leer methoden, werkvormen en persoonlijke kwaliteiten van uzelf inzetten op teamdagen, coachingssessies en werkconferenties op het gebied van samenwerking, visie en organisatiecultuur.
Verbeter uw eigen aanbieding voor externe klanten.

Informatie aanvragen

Gegevens aangeduid met een * zijn verplicht in te vullen.
jaar
 
resterend: tekens
 
3b15E Typ de code exact over: (hoofdlettergevoelig)
 
© Copyright 2009-2012 Particuliereopleidingen.nl | Algemene voorwaarden | Overzicht van onze aanbieders | Adverteren