Home » 70-662 MCTS Microsoft Exchange Server 2010 Configuring

Opleiding: 70-662 MCTS Microsoft Exchange Server 2010 Configuring

Bij: OEM Office Elearning Menu (Online Cursussen, ICT Trainingen, Workshops, Naslagwerk en MOS Certificering)

 

OEM Office Elearning Menu (Online Cursussen, ICT Trainingen, Workshops, Naslagwerk en MOS Certificering)

Busplein 36-38
1315 KV ALMERE
 

Inhoud van de cursus

10135A Configuring, Managing and Troubleshooting Microsoft® Exchange™ Server 2010
10233A Designing and Deploying Messaging Solutions with Microsoft® Exchange™ Server 2010

Duur van de cursus

In overleg

Kosten van de cursus

€ 512,- Per persoon per dag.
Prijs is incl. btw.

Bijzonderheden

Certificering op Kantoor
Flexibele Planning
MOC Labs via Internet
Maatwerk
Prijs is berekend op een groep van 4 personen. Bij een grotere groep geldt een staffelkorting.

Plaatsen / leslocaties

Heel Nederland

Algemene informatie over de cursus

CHITO™ : nieuwe opleidingsmethodiek

Klassikale training
De training bestaat uit een standaard aantal of een ‘maatwerk’ aantal cursus-dagen onder leiding van een docent, op basis van een flexibele planning (data/locatie). Voor een groep vanaf 3-4 personen, tot maximaal 12 personen.

Flexibele locatie
Standaard is een training op locatie van een opleidingscentrum. Met CHITO™ kan elke training georganiseerd worden op elke denkbare locatie. Dit kan een ‘vergaderruimte’ of ‘trainingsruimte’ (niet specifiek voor IT) zijn, binnen uw organisatie. Maar….. een hotel of andere openbare ruimte kan natuurlijk ook. De keuze is aan u(w organisatie).

Oefen- en testomgeving
CHITO™ is ‘overal’ beschikbaar, dus ook op kantoor, buiten de training. Naast het bestuderen van de lesstof en doen van de oefeningen (MOC Labs), voor het opdoen van ‘hands on’ ervaring, is het in CHITO™ ook mogelijk om met een eigen oefenomgeving een praktische probleem of vraagstuk uit te werken, behandelen of testen. Zonder additionele investering in hardware en/of software .

Zelfstudie (privé)
Naast het aantal trainingsdagen (standaard of maatwerk), onder leiding van een docent, is zelfstudie een onmisbare factor voor een ITer. Met CHITO™ komt ‘het leslokaal’, de ‘configuratie’ en ‘oefenomgeving’ letterlijk de huis- of studeerkamer in. Een hele praktische ‘hands on’ zelfstudie oplossing is nu mogelijk!

De cursist kan de beschikking hebben over:
MCT Trainer
MOC Labs
MELL
MOCs
MeasureUp
Learning Zone - Oefenomgeving

Informatie aanvragen

Gegevens aangeduid met een * zijn verplicht in te vullen.
jaar
 
resterend: tekens
 
C9130 Typ de code exact over: (hoofdlettergevoelig)
 
© Copyright 2009-2012 Particuliereopleidingen.nl | Algemene voorwaarden | Overzicht van onze aanbieders | Adverteren