Scheidegger Opleidingen
Marathon 71200 BN HILVERSUM


(8 lessen)
(8 lessen)
De opleiding wordt door heel Nederland verzorgd op doordeweekse avonden van 19.00 uur - 21.30 uur en op dinsdag en zaterdag van 10.00 uur - 15.30 uur. Als je de dagopleiding volgt, heb je 2 lessen op 1 dag.
De avondopleiding duurt 6 maanden en heeft 12 bijeenkomsten en 4 e-Learninglessen. De dagopleiding duurt 6 maanden en heeft 6 bijeenkomsten en 4 e-Learninglessen. Je kunt deze opleiding ook helemaal via e-Learning volgen met persoonlijke begeleiding.
Alkmaar, Almere, Amsterdam, Haarlem, Leiden (ma)
Arnhem, Den Bosch, Eindhoven, Nijmegen, Sittard (di)
Breda, Den Haag, Rotterdam, Tilburg (wo)
Amersfoort, Groningen, Hengelo, Hilversum (do)
Leeuwarden, Utrecht, Zwolle (do)
Amsterdam (za)
Arnhem (za)
Den Haag (za)
Eindhoven (di, za)
Rotterdam (di, za)
Utrecht (di, za)
Zwolle (za)
De opleiding start in september 2011 en in februari 2012.
Inschrijfgeld: € 100,-
Lesgeld: € 55,- per les (16 lessen)
Examens: € 160,- per module
Studiemateriaal: € 100,- per module (inclusief e-Connect)
Bij betaling ineens krijg je een korting van € 75,-.
Heb je interesse in architectuur en bouwkunde? Dan is deze unieke opleiding echt iets voor jou! In deze basisopleiding maak je kennis met architectuur en bouwkunde. De opleiding is niet technisch georiënteerd; je wordt dus geen architect, maar leert wel veel over architectuur, bouwstijlen en het ontwerpproces. Deze opleiding is bijzonder interessant voor mensen die betrokken zijn bij de bouw of renovatie van huizen en kantoren. Denk hierbij aan makelaars, binnenhuisarchitecten, projectontwikkelaars en aannemers die zich verder willen ontwikkelen op het gebied van architectuur en bouwkunde.
Deze opleiding is speciaal ontwikkeld voor iedereen die direct of indirect betrokken is bij de ontwikkeling en (ver)bouw van woningen en kantoren. Het maakt niet uit of je aankomend professional bent, al in de branche werkt of een verdieping zoekt van je hobby.
Deze opleiding wordt verzorgd op MBO-niveau. Er zijn geen speciale vooropleidingseisen. Inzet en motivatie zijn de belangrijkste voorwaarden.
Deze opleiding heeft een zeer praktijkgerichte aanpak. Je gaat aan de slag met theorie waar je ook echt iets aan hebt. Dus geen theorie om de theorie, maar een direct toepasbare aanpak.
Je krijgt toegang tot een zeer professionele digitale leeromgeving: e-Connect . Hier vind je alle informatie over je opleiding en examens en kun je makkelijk communiceren met je medestudenten en docent. Kenmerkend is de intensieve begeleiding van de VAK-methode van Scheidegger. De combinatie van bijeenkomsten, een zeer professionele online leeromgeving, een praktijkcoach en stimulerende docenten zorgt ervoor dat je daadwerkelijk je diploma haalt. Daarom geven wij ook graag een examengarantie !
Deze opleiding bestaat uit 2 modules van 8 lessen. Iedere module heeft 6 bijeenkomsten en 2 thuisstudielessen. In de thuisstudielessen werk je aan opdrachten die klassikaal worden besproken. Je wordt begeleid door een praktijkcoach, bij wie je met al je vragen terechtkunt. In de lessen word je heel goed voorbereid op de praktijkgerichte examens. Een ervaren docent legt de theorie uit en vertaalt die naar de dagelijkse praktijk. De lessen zijn dus zeer afwisselend en motiverend. De opleiding wordt afgerond met een eindopdracht. Hierin word je persoonlijk begeleid. Scheidegger weet dat dit een belangrijke voorwaarde is om een opleiding succesvol af te ronden.
Deze opleiding wordt afgerond met 2 praktijkopdrachten, die je thuis maakt. Per praktijkopdracht maak je een werkstuk dat betrekking heeft op de module architectuur. Erg leerzaam, leuk en inspirerend. Als je beide modules met een voldoende afrondt, dan ontvang je het officiële diploma 'Bouwkunde en Architectuur' van Scheidegger Opleidingen. Met deze opleiding kun je versneld verder studeren richting de HBO Leergang Architectuur en Binnenhuisarchitectuur of de HBO Leergang Makelaardij en Vastgoed van Scheidegger Opleidingen.
Mocht je onverhoopt niet slagen voor je examen, maar heb je wel alle lessen gevolgd, dan mag je het examen kosteloos overdoen. Kortom, Scheidegger begeleidt je daadwerkelijk naar een diploma.