Scheidegger Opleidingen
Marathon 71200 BN HILVERSUM


(8 lessen)
(8 lessen)
De opleiding wordt door heel Nederland verzorgd op doordeweekse avonden van 19.00 uur - 21.30 uur en op dinsdag en zaterdag van 10.00 uur - 15.30 uur. Als je de dagopleiding volgt, heb je 2 lessen op 1 dag.
De avondopleiding duurt 6 maanden en heeft 12 bijeenkomsten en 4 e-Learninglessen. De dagopleiding duurt 6 maanden en heeft 6 bijeenkomsten en 4 e-Learninglessen.
Almere (do)
Amsterdam (do)
Arnhem (ma)
Breda (di)
Den Haag (di)
Eindhoven (ma)
Rotterdam (di)
Utrecht (wo)
Zwolle (wo)
Eindhoven (di, za)
Rotterdam (di, za)
Utrecht (di, za)
De opleiding start in september 2011 en in februari 2012.
Inschrijfgeld: € 100,-
Lesgeld: € 55,- per les (16 lessen)
Examens: € 160,- per module
Studiemateriaal: € 100,- per module (inclusief e-Connect)
Bij betaling ineens krijg je een korting van € 75,-.
Kun je goed foto's maken? Zou je er meer mee willen gaan doen? Zou je er misschien wel je beroep van willen maken? Of werk je als fotograaf, maar wil je je kennis en vaardigheden nog verder ontwikkelen? Dan is deze opleiding een uitstekende keuze. In deze unieke basisopleiding voor (startende) professionele fotografen krijg je in 6 maanden belangrijke kennis en vaardigheden aangereikt. Dit is dus geen hobbycursus, maar een serieuze opleiding voor aankomende professionals. De opleiding biedt belangrijke theoretische kennis van professionele fotografie en cameratechnieken. Daarnaast is er aandacht voor beeldbewerking in Photoshop. Met dit diploma kun je in een versnelde vervolgopleiding doorstuderen in de Vakopleiding Fotografie van Scheidegger.
De opleiding is interessant voor fotografen of liefhebbers van fotografie die zich professioneel willen ontwikkelen. Om deze opleiding te kunnen volgen, dien je zelf te beschikken over een digitale spiegelreflexcamera en een statief.
Er zijn geen speciale vooropleidingseisen. Inzet en motivatie zijn de belangrijkste voorwaarden. Basiskennis en vaardigheden van fotografie worden wel verondersteld aanwezig te zijn.
Deze vakopleiding van Scheidegger onderscheidt zich door een zeer praktijkgerichte aanpak. De opleiding wordt verzorgd door topfotografen uit de praktijk! Je gaat aan de slag met praktische theorie, waar je ook echt iets aan hebt. Dus geen theorie om de theorie, maar een direct toepasbare praktijkgerichte aanpak. Daarnaast ontwikkel je belangrijke vaardigheden waar je in de dagelijkse praktijk als fotograaf veel aan hebt.
Je krijgt toegang tot een zeer professionele digitale leeromgeving: e-Connect . Hier vind je alle informatie over je opleiding en examens en kun je makkelijk communiceren met je medestudenten en docent. Kenmerkend is de intensieve begeleiding van de VAK-methode van Scheidegger. De combinatie van bijeenkomsten, een zeer professionele online leeromgeving, een praktijkcoach en stimulerende docenten zorgt ervoor dat je daadwerkelijk je diploma haalt. Daarom geven wij ook graag een examengarantie !
De combinatie van inhoudelijke kennis en praktische vaardigheden maakt de opleiding juist zo goed en boeiend. Je maakt in de opleiding een compleet portfolio van de opdrachten die je hebt gemaakt. Hiermee bouw je voor jezelf een mooi overzicht op van de diverse foto's die je hebt gemaakt. Het portfolio vormt ook een belangrijk onderdeel van de eindbeoordeling om het diploma te krijgen.
Deze opleiding bestaat uit 2 modules van 8 lessen. Iedere module heeft 6 bijeenkomsten en 2 thuisstudielessen. In de thuisstudielessen werk je aan opdrachten die klassikaal worden besproken. Je wordt begeleid door een praktijkcoach, bij wie je met al je vragen terechtkunt. In de lessen word je goed voorbereid op de praktijkgerichte examens. Voor de module Beeldbewerking in Photoshop kun je via Scheidegger met korting de geschikte software aanschaffen, mocht je die zelf nog niet hebben.
Alle modules worden afgerond met een praktijkgerichte opdracht, die je thuis maakt. Als je beide modules met een voldoende afrondt, dan ontvang je het officiële diploma 'Basisopleiding Professionele Fotografie' van Scheidegger Opleidingen. Met deze opleiding kun je in een versnelde vervolgopleiding verder studeren in de Vakopleiding Fotografie bij Scheidegger.
Mocht je onverhoopt niet slagen voor je examen, maar heb je wel alle lessen gevolgd, dan mag je het examen kosteloos overdoen. Kortom, Scheidegger begeleidt je daadwerkelijk naar een diploma.