Home » Basistraining Microsoft Outlook

Opleiding: Basistraining Microsoft Outlook

Bij: Scheidegger Opleidingen

 

Scheidegger Opleidingen

Marathon 7
1200 BN HILVERSUM
 

Opleidingsinhoud


E-mail


    • Basisbegrippen en e-mail


    • Het maken van een bericht


    • Behandeling van ontvangen berichten


    • Extra verzendmogelijkheden


Agenda en taken


    • Agenda


    • Taken


    • Notities


    • Zoeken


    • Archiveren en machtigingen


    • Postbus opruimen


Outlook organiseren in mappen


    • Archiveren


    • Openbare mappen


    • Delen van mappen


    • Regels en afwezigheidsassistent


    • Junk e-mail


    • Zoeken


Standaardinstellingen en integratie


    • Standaardinstellingen


    • Meerdere mailboxen openen


    • Outlook Today


    • Toolbars en menu's


    • Contacts


    • RSS feeds


    • Office integration


    • Outlook Web Access

Opleidingsduur


Dagopleiding

Amsterdam
Arnhem
Den Bosch
Den Haag


Dagopleiding

Eindhoven

Rotterdam
Utrecht
Zwolle

Kosten


Kosten

Inschrijfgeld: € 100,-
Trainingskosten: € 290,-
Certificaat: € 100,-
Trainingsmateriaal: € 35,-

Plaatsen / leslocaties

Alkmaar, Almere, Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Breda, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Hengelo, Hilversum, Leeuwarden, Leiden, Nijmegen, Roterdam, Sitterd, Tilburg, Utrecht, Zwolle

Beroepsbeeld: waar werk je en wat doe je?


1-daagse praktijkgerichte training

Outlook wordt binnen veruit de meeste organisaties gebruikt. Met Outlook kun je e-mailen, agenda's beheren, taken aanmaken en nog veel meer. De mogelijkheden van Outlook zijn in de loop der jaren steeds uitgebreider geworden en veel functionaliteiten worden ook daadwerkelijk gebruikt in het bedrijfsleven. In vrijwel alle kantoorfuncties wordt tegenwoordig verwacht dat je goede basisvaardigheden hebt in het gebruik van Outlook. In deze training krijg je in ieder geval inzicht in de belangrijkste onderdelen, waar je in je dagelijks werk veel plezier van zult hebben. De training duurt 1 dag. Je kunt in deze training zelf aangeven naar welke Outlookversie je voorkeur uitgaat en in welke taalversie van Outlook je de training wilt volgen (Engels of Nederlands).


Voor wie?

Outlookgebruikers die nog niet zo lang met Outlook werken én gebruikers die al met Outlook werken, maar meer functionaliteiten willen leren gebruiken. Deze training is speciaal ontwikkeld voor iedereen die zijn vaardigheden in Outlook zodanig wil ontwikkelen dat hij probleemloos professioneel met Outlook kan werken in een zakelijke omgeving.


Vooropleiding

Er zijn geen speciale vooropleidingseisen. Inzet en motivatie zijn de belangrijkste voorwaarden. Scheidegger verzorgt deze opleiding voor beginners of gevorderden, bij je inschrijving kun je aangeven op welk niveau je de opleiding wilt volgen.


De aanpak

In deze training ligt de nadruk op het toepassen van de belangrijkste basistechnieken in Outlook en het verkrijgen van inzicht in de structuur van dit programma. De training voorziet in praktische handreikingen om op een efficiënte manier deze applicatie te gebruiken. De training wordt in een zogeheten 'open leercentrum' verzorgd. In het open leercentrum volg je in een groep onder leiding van een ervaren docent een individueel trainingsprogramma.
Je krijgt hierbij uitstekend les- en oefenmateriaal. Afhankelijk van de samenstelling van de groep kan aanvullend hierop klassikaal uitleg worden gegeven. Je bepaalt je eigen studietempo en werkt onafhankelijk van je medestudenten. Gedurende de hele dag ondersteunt je docent je bij vragen en geeft uitleg bij de opdrachten. De effectiviteit van je training is dan ook optimaal.


Opzet van de training

Deze training bestaat uit 1 dagbijeenkomst in het open leercentrum. De bijeenkomst is van 09.30 tot 16.30 uur. Je wordt begeleid door een zeer actieve en ervaren docent, bij wie je met al je vragen terechtkunt. In het open leercentrum staan moderne computers en faciliteiten met de juiste software om de opleiding perfect te doorlopen.


Certificaat

Als je het hele trainingsprogramma op een goede manier hebt doorlopen, dan ontvang je het certificaat 'Basistraining Microsoft Outlook' van Scheidegger Opleidingen.


Planning en inschrijven

De trainingen in het open leercentrum duren van 09.30 16.30 uur. De training kan naar eigen inzicht gepland worden en heeft 1 bijeenkomst. Je kunt maandelijks starten met een training door heel Nederland. Zie voor exacte gegevens over startmomenten en planningen www.scheidegger.nl.


Informatie aanvragen

Gegevens aangeduid met een * zijn verplicht in te vullen.
jaar
 
resterend: tekens
 
634c8 Typ de code exact over: (hoofdlettergevoelig)
 
© Copyright 2009-2012 Particuliereopleidingen.nl | Algemene voorwaarden | Overzicht van onze aanbieders | Adverteren