Home » Visie & Concept

Opleiding: Visie & Concept

Bij: OntwerpAcademie

Inhoud van de cursus

De masterclass

Het formuleren van visie en concept zijn de belangrijkste ontwerpmiddelen die je als ontwerper kunt toepassen. Ze vormen de basis voor je ontwerpproces en zijn het centrale ijkpunt vanaf je eerste schetsontwerp tot aan het definitieve ontwerp.

Voor veel jonge ontwerpers is dit een geheel nieuwe manier van werken. En hoe doe je dit nu eigenlijk, hoe pak je dit proces aan. Hoe breng je alle onderdelen en ideeën samen als er nog zoveel keuzes te maken zijn. De mogelijke oplossingen en praktische overwegingen vertroebelen al snel je zicht op het grotere geheel en maakt het moeilijk een keuze te maken.

Schetsen op thema's

Het formuleren van een visie en een concept helpt je een hoofdprincipe te vinden waarop je het ontwerp kuntbaseren. Het zorgt ervoor dat je leert om werkbare uitgangspunten te formuleren die een goede basis vormenwaarop je verder kunt ontwerpen.

Toelatingseisen: wat heb je nodig?

Tuinarchitectuur 1, tuinontwerper, Beplantingsspecialist of vergelijkbare opleiding

Duur van de cursus

1 lesdag van 10.00 uur - 15.30 uur

Plaatsen / leslocaties

Hazerswoude - Dorp

Algemene informatie over de cursus

Het formuleren van visie en concept zijn de belangrijkste ontwerpmiddelen die je als ontwerper kunt toepassen.

Ze vormen de basis voor je ontwerpproces en zijn het centrale ijkpunt vanaf je eerste schetsontwerp tot aan het definitieve ontwerp.

Informatie aanvragen

Gegevens aangeduid met een * zijn verplicht in te vullen.
jaar
 
resterend: tekens
 
BeF31 Typ de code exact over: (hoofdlettergevoelig)
 
© Copyright 2009-2025 Particuliereopleidingen.nl | Algemene voorwaarden | Overzicht van onze aanbieders | Adverteren